Czym się cechuje linia Agroplus F Keyline?

Nowoczesne modele Deutz-Fahr są wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wyposażone są w silniki trzy lub nawet czterocylindrowe, które spełniają najnowsze wymogi dotyczące emisji spalin w Europie.

Zaprojektowane zostały z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu potencjału ciągników rolniczych, dzięki swoim kompaktowym gabarytom, dużej trwałości oraz niezawodności podczas wykonywania wszelkich prac rolniczych. Agroplus F Keyline to klasa sama w sobie, która zasługuje na uwagę oraz inwestycję każdego ceniącego się rolnika.

Agroplus F Keyline – charakterystyka

Są to pojazdy, które zostały wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie silniki, które spełniają wszelkie normy dotyczące emisji spalin oraz ekologii. Dzięki temu można je wykorzystywać niemalże wszędzie. Warto wiedzieć, że nowoczesna linia Agroplus F Keyline cechuje się kompaktowymi gabarytami, trwałością oraz niezawodnością wszystkich pojazdów. Do dużych zalet tych maszyn zalicza się bardzo niskie zużycie paliwa, dużą moc oraz stały moment obrotowy przy maksymalnej wydajności. Na wyposażeniu znajduje się także szereg czujników odpowiedzialnych za prawidłową pracę silnika oraz podzespołów ciągnika, a także dodatkowe katalizatory i EGR, który pozwala na pracę zgodnie z zasadami ekologii. 

Nowe modele Deutz-Fahr są wyposażone w całkowicie mechaniczną skrzynię biegów, która oferowana jest w czterech wersjach wraz z reduktorem. Wszystkie modele są czytelnie oznaczone, dzięki czemu kierowca może bez problemu i sprawnie zmieniać przełożenia nawet bez wcześniejszego przeszkolenia.

Najbardziej rozbudowanym modelem jest skrzynia w układzie 30+15, która oferuje minimalne prędkości w zakresie aż od 0,18 km/h oraz maksymalnej na poziomie 40 km/h. Są to bardzo dobre wyniki, które świadczą o tym, że modele Agroplus F Keyline są dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających rolników. 

Warto także zwrócić uwagę na osprzęt produkowanych ciągników z nowej serii Agroplus, które oferowane są w dwóch konfiguracjach wałka mocy wraz z suchym sprzęgłem. Uwagę należy poświęcić także zastosowanemu układowi hydraulicznemu, który jest wspomagany przez pompę o wydajności 18 litrów na minutę. Ciągniki sprzedawane są w dwóch wariantach wyposażenia, które pozwalają skutecznie i łatwo wykonywać wszelkiego rodzaju pracę na roli. Hamulce, które zostały zastosowane w nowych modelach pozwalają na wyhamowywanie pojazdu wszystkimi kołami, poprzez zawór sterowania zarówno na przedniej jak i tylnej osi. Układ hamulcowy modelu Keyline to przede wszystkim pewność oraz bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Jednym z elementów linii Agroplus F Keyline jest tarcza sprzęgła: https://www.dojczfar.pl/Tarcza-Sprzegla-11-p391

Ostatnim aspektem, na który warto zwrócić uwagę jest wnętrze oraz kabina nowoczesnych modeli Agroplus F Keyline. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, podniesiony został komfort oraz ergonomia pracy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom praca przez wiele godzin nie będzie powodować nadmiernego zmęczenia operatora ciągnika.

Wygodny fotel, który został zamontowany w modelach Keyline wyposażony w układ amortyzacji mechanicznej doskonale tłumi wszelkie nierówności. Warto także wspomnieć, że rozmieszczenie przyrządów sterowniczych jest dokładnie przemyślane oraz utrzymane w linii kolorystycznej wszystkich ciągników marki Deutz-Fahr. 

Części zamienne do ciągników Agroplus F Keyline

Warto wiedzieć, że wszystkie części zamienne oraz akcesoria do nowoczesnych ciągników można kupić w sklepie internetowym, który zajmuje się dystrybucją przede wszystkim elementów do maszyn marki Deutz-Fahr. Dokonując zakupów przez internet można także liczyć na profesjonalne doradztwo konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiednie części do danego modelu. Pozwoli to uniknąć przestojów podczas napraw wynikających z błędnego dopasowania elementów. 

W sklepie online można kupić takie części jak łożyska, akumulatory, filtry oleju i paliwa, uszczelki oraz akcesoria do maszyn rolniczych. Oferta skierowana do ciągników Agroplus jest szeroka oraz stale powiększana przez dystrybutora ze względu na to, iż jest to nowa linia pojazdów. Nowoczesne ciągniki Keyline ze względu na zastosowanie najnowszych technologii nie wymagają częstego serwisu, jednak trzeba pamiętać o regularnych wymianach oleju, filtrów oraz popsutych czujników, które są dostępne w każdej chwili w sklepie internetowym. Zdecydowanie warto wybierać nowoczesne ciągniki Agroplus, do których części oraz akcesoria można zakupić bez wychodzenia z domu. Jest to duża wygoda dla rolników oraz znaczna oszczędność czasu i pieniędzy.