Jakie produkty i usługi znajdziemy na stronie energyon.pl?

EnergyOn to firma, która funkcjonuje na polskim rynku od wielu lat. Jej zakres usług koncentruje się przede wszystkim na kwestiach zasilania. To oni są w stanie przeprowadzić nas przez cały proces zmian: od planowania i projektowania, przez wykonanie, aż do utrzymywania systemów i ich serwisowania. To pasjonaci, którzy dążą do dostarczania najwyższej jakości produktów i troski o zasoby naturalne. Jakie usługi znajdziemy na ich stronie?

Zasilanie floty wózków widłowych

Niezależnie od tego, czy potrzebujemy baterii, prostownika czy akumulatora, do naszej floty wózków widłowych to EnergyOn będzie nam w stanie to zapewnić. Ta firma będzie dla nas prawdziwym partnerem. Zapewnia prostowniki najwyższej jakości, które są niezwykle istotnym elementem zasilania wózków elektrycznych. Tylko dzięki nim jesteśmy w stanie odpowiednio naładować baterie trakcyjne. Te możemy wykorzystywać też w maszynach czyszczących, a także w innych urządzeniach.

Co więcej EnergyOn może nam też dostarczyć akumulatornie. Dzięki temu zawsze będziemy w stanie zapewnić ładowanie akumulatorów zgodnie ze wszelkimi wymogami.

Ta firma przeprowadzi nas przez cały proces projektowania i instalacji, zapewni pełną dokumentację i monitoring. Ale to nie wszystko. Dzięki analizie wykorzystywania floty pomoże nam też zredukować koszty operacyjne nawet o 60%.

Wspieranie przemysłu

W przemyśle, energetyce czy telekomunikacji niezawodność pracy urządzeń jest niezwykle ważna. Awarie mogą skutkować opóźnieniami i wielomilionowymi stratami. Dlatego EnergyOn zdaje sobie sprawę, że świadczenie najwyższej jakości usług jest niezbędne. W ramach współpracy z tymi ośrodkami firma oferuje instalację i utrzymanie systemów UPS, dynamicznych zasilaczy UPS, prostowników, inwerterów, przetwornic DC/DC, baterii przemysłowych, akumulatorni, rozdzielnic AC i DC oraz agregatów prądotwórczych.

Energia pochodzi z różnych źródeł. Podczas przetwórstwa i wydobywania ropy oraz gazu niezbędne jest stosowanie odpowiedniego zasilania. EnergyOn może nam dostarczyć urządzenia, które mogą być stosowane do zasilania odpowiednich układów.

Zielona energia

Wierzymy w wytwarzanie energii z odnawialnych źródeł. Dzięki temu możemy polepszyć klimat naszej planety, zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i walczyć z globalnym ociepleniem. EnergyOn koncentruje się na energetyce wiatrowej i fotowoltanice.

Staramy się zmieniać energię promieniowania słonecznego w prąd, z którego możemy korzystać. W naszej firmie dostępne są więc solary, czyli kolektory słoneczne. Prócz tego staramy się jednocześnie dostarczać rozwiązania, które pozwalają magazynować tak wytworzoną energię w odpowiednich bateriach.

panele_solarne

Wspieramy sektor publiczny

Dbamy nie tylko o przedsiębiorców. Staramy się wychodzić również naprzeciw potrzebom sektora publicznego. Zdajemy sobie sprawę, że administracja często ma specjalne wymagania i potrafimy je spełnić. Możemy dostarczać przeróżne usługi i produkty, m.in. centra danych, UPS, oświetlenie awaryjne, klimatyzację czy urządzenia do kontroli dostępu.

Szczególną częścią sektora publicznego są szpitale i inne placówki medyczne. Zasilanie, oświetlenie czy klimatyzacja w tych miejscach ściśle wiąże się z ich działalnością. Z tego względu zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług. Współpracujemy też z lotniskami, policją, wojskiem, koleją czy transportem miejskim.

Data center

W dzisiejszych czasach często podkreśla się, że informacja to pieniądze. Dla każdego przedsiębiorstwa zgromadzone informacje są bezcenne. Z tego względu EnergyOn przygotowuje odpowiednie systemy zasilania, kontroluje środowisko, zapewnia właściwe systemy bezpieczeństwa, a także wyposażenie IT. Dzięki temu możemy stworzyć w pełni wyposażone Data Center w klasie TIER IV. Powinniśmy pamiętać przez cały czas, że Data Center to suma systemów i jakość ich współpracy. Tylko dzięki temu mogą one działać sprawnie.