Luxon

Prowadzisz własną działalność? A może dopiero myślisz o jej założeniu? Luxon LED to firma oferująca oświetlenie LED dla biur oraz obiektów handlowych i przemysłowych. Firma posiada bardzo konkurencyjną i szeroką ofertę opraw oświetleniowych. Dzięki współpracy z Osram Opto Semiconductors, Luxon może pochwalić się najbardziej wydajnymi diodami LED w swoim asortymencie – to czyni z tego przedsiębiorstwa lidera na polskim rynku. W zależności od warunków eksploatacyjnych, oprawy produkowane są z tworzywa sztucznego bądź aluminium. Głównym celem tego typu konstrukcji jest skuteczne zarządzanie ciepłem i zoptymalizowane odbicia bądź rozproszenia światła.

Zastosowanie elementów aluminiowych pozwala na tworzenie opraw o niskiej wadze i duże przewodności ciepła – są to najważniejsze czynniki, charakteryzujące dobre oprawy świetlne.

Luxon LED podchodzi indywidualnie do każdego klienta. W pierwszym etapie pracownicy firmy starają się jak najlepiej zrozumieć potrzeby klienta i sprawdzić pomieszczenia, w którym montowane będzie oświetlenie LED. Tak kompleksowe podejście pozwala na wytworzenie kompleksowych rozwiązań. Luxon od wielu lat tworzy najlepsze oświetlenie w Polsce – warto zaufać najlepszym!

Adres: ul. Krzywoustego 85b, 51-166 Wrocław

Telefon: 71 733 60 50

Kontakt mailowy: biuro@luxon.pl

Strona firmy: http://luxon.pl

NIP: 8942513867

luxon