Tafla Usługi Budowlane

Firmy remontowo-wykończeniowe rzadko oferują pełny wachlarz usług, które pozwolą na kompletne wykończenie wnętrz. Wiąże się to ze sporymi komplikacjami i marnowaniem czasu – zamiast zajmować się sprawami osobistymi bądź zawodowymi, musimy dzwonić do różnych fachowców i umawiać się z nimi na wykonanie danej usługi. Jest to proces bardzo czasochłonny i ryzykowny, ponieważ często nie wiem, czy mamy do czynienia  kompetentnym pracownikiem.

Na terenie Wrocławia i okolic od kilkunastu lat z powodzeniem funkcjonuje firma TAFLA, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu prac remontowo-wykończeniowych. Z tą firmą przeprowadzisz prace wykończeniowe od A do Z. W TAFLI pracuje wielu dobrych fachowców, którzy podchodzą indywidualnie do każdego klienta i zawsze starają się, aby praca została wykonana w zgodzie z oczekiwaniami klienta. Firma oferuje m.in. profesjonalne układanie paneli podłogowych. Panele mogą być układane w dowolny wzór.

Pozwala to na dopasowanie barwy i wzorów na podłodze do własnych upodobań. Pracownicy mogą doradzić w zakresie wyboru odpowiednich paneli, w zależności od ich przeznaczenia oraz warunków panujących w danym pomieszczeniu. Postaw na usługi najlepszych i nie martw się o wykończenie mieszkania – zaufaj firmie TAFLA.

Adres: ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław

Telefon: 511 235 224

Kontakt mailowy: pytanie@tafla-wykonczenia.com.pl

Strona firmy: http://www.tafla-wykonczenia.com.pl

NIP: 911-171-34-52